SL1411A250A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A250A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 250V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1411A250A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1411A250A
Αριθμός εξαρτήματος SL1411A250A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 250V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99695 pcs Φύλλο δεδομένων SL1411A250A.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 250V Ανοχή -
Σειρά SL1411A Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole