SL1411A1000A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A1000A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 1000V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1411A1000A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1411A1000A
Αριθμός εξαρτήματος SL1411A1000A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 1000V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5622 pcs Φύλλο δεδομένων SL1411A1000A.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 1000V Ανοχή -
Σειρά SL1411A Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 1000V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole