SL1021B350PF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Φύλλα δεδομένων: SL1021B350PF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021B350PF
Αριθμός εξαρτήματος SL1021B350PF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33075 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021B350PF.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 350V Ανοχή -
Σειρά SL1021B Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Σύντομο Yes
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole