SL1021B300RS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021B300RS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021B300RS
Αριθμός εξαρτήματος SL1021B300RS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 300V 20KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5710 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021B300RS.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 300V Ανοχή -
Σειρά SL1021B Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 300V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole