SL1021A500Y
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A500Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 500V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021A500Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021A500Y
Αριθμός εξαρτήματος SL1021A500Y Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 500V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68395 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021A500Y.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 500V Ανοχή -
Σειρά SL1021A Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 500V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole