SL1021A500R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A500R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 500V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021A500R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021A500R
Αριθμός εξαρτήματος SL1021A500R Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 500V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73047 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021A500R.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 500V Ανοχή -
Σειρά SL1021A Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αλλα ονόματα F5430
SL1021A500R-ND
Αριθμός των Πολωνών 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 500V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL1021A500RS
SL1021A500RS
Σε απόθεμα: 5822 pcs
Κατεβάστε: SL1021A500RS.pdf
RFQ
SL1021A500RG
SL1021A500RG
Περιγραφή: GDT 500V 10KA T/H FAIL SHORT
Κατεβάστε: SL1021A500RG.pdf
RFQ
SL1021A500Y
SL1021A500Y
Κατεβάστε: SL1021A500Y.pdf
SL1021A450RS
SL1021A450RS
Περιγραφή: GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
Κατεβάστε: SL1021A450RS.pdf
SL1021A500R
SL1021A500R