S4006RS265
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006RS265 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SEN SCR 400V 6A 200A TO220
Φύλλα δεδομένων: S4006RS265.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S4006RS265
Αριθμός εξαρτήματος S4006RS265 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SEN SCR 400V 6A 200A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62606 pcs Φύλλο δεδομένων S4006RS265.pdf
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V Τάσης - μέλος Off 400V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 800mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Non-Isolated Tab
Σειρά - SCR Τύπος Sensitive Gate
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 6A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 3.8A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 6mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 200µA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S4006VS2
S4006VS2
Περιγραφή: SCR SENSITIVE 400V 6A TO-251AA
Σε απόθεμα: 4262 pcs
Κατεβάστε: S4006VS2.pdf
RFQ
S4006V
S4006V
Περιγραφή: SCR NON-SENS 400V 6A TO-251AA
Σε απόθεμα: 4820 pcs
Κατεβάστε: S4006V.pdf
RFQ
S4006RS2
S4006RS2
Περιγραφή: SCR NON-ISO 400V 6A TO220