S4006NS2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN SCR 400V 6A TO263
Φύλλα δεδομένων: 1.S4006NS2RP.pdf2.S4006NS2RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S4006NS2RP
Αριθμός εξαρτήματος S4006NS2RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SEN SCR 400V 6A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76759 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S4006NS2RP.pdf2.S4006NS2RP.pdf
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V Τάσης - μέλος Off 400V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 800mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D2Pak)
Σειρά - SCR Τύπος Sensitive Gate
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή SCR 400V 6A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak) Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 6A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 3.8A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 6mA