RXEF300-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF300-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RXEF300-2
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RXEF300-2.pdf2.RXEF300-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RXEF300-2
Αριθμός εξαρτήματος RXEF300-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153936 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RXEF300-2.pdf2.RXEF300-2.pdf
Τάσης - Max 72V Ώρα να Ταξιδιού 19.8s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.941" Dia x 0.118" T (23.90mm x 3.00mm)
Σειρά PolySwitch®, RXEF Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RXEF300-2HFCT
RXEF300CT
RXEF300CT-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.400" (10.15mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.126" (28.60mm)
Λεπτομερής περιγραφή PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 6A
Τρέχουσες - Max 40A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 3A