RXEF300-1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF300-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RXEF300-1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RXEF300-1.pdf2.RXEF300-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RXEF300-1
Αριθμός εξαρτήματος RXEF300-1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104816 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RXEF300-1.pdf2.RXEF300-1.pdf
Τάσης - Max 72V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 19.8s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.941" Dia x 0.118" T (23.90mm x 3.00mm) Σειρά PolySwitch®, RXEF
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 100 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 40 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RF2707-000
RXEF300-1HF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.400" (10.15mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.126" (28.60mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 6A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 3A εγκρίσεις CQC, CSA, TUV, UL