ROV20-560L-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-560L-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-560L-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-560L-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5070 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-560L-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 47.6V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 64.4V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα A79975-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 45V
Μέγιστη AC Volts 35V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 20J Λεπτομερής περιγραφή 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11600pF @ 1kHz