ROV20-511K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20-511K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20-511K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV20-511K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5954 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20-511K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα A40250-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 296J Λεπτομερής περιγραφή 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 792pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20-561K
ROV20-561K
Περιγραφή: VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5524 pcs
Κατεβάστε: ROV20-561K.pdf
RFQ
ROV20-511K-S-2
ROV20-511K-S-2
Σε απόθεμα: 4261 pcs
Κατεβάστε: ROV20-511K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-560L-2
ROV20-560L-2
Περιγραφή: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Κατεβάστε: ROV20-560L-2.pdf