ROV14H511K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H511K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H511K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H511K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5237 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H511K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F51837-000
ROV14H-511K-S
ROV14H-511K-S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 190J Λεπτομερής περιγραφή 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 370pF @ 1kHz