ROV14H471K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H471K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H471K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H471K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5644 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H471K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα D17630-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 385V
Μέγιστη AC Volts 300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 175J Λεπτομερής περιγραφή 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 420pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14H471K-2
ROV14H471K-2