ROV14H390K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 2KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H390K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14H390K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H390K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 2KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4225 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H390K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 42.9V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A46739-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 31V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 11J Λεπτομερής περιγραφή 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7620pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14H390K-S-2
ROV14H390K-S-2