ROV14H331K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14H331K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV14H331K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5293 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14H331K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα E87291-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 275V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 115J Λεπτομερής περιγραφή 330V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 610pF @ 1kHz