ROV14E271K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14E271K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14E271K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14E271K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5763 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14E271K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα C36033-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 225V
Μέγιστη AC Volts 175V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 113J Λεπτομερής περιγραφή 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14E301K-2
ROV14E301K-2
Περιγραφή: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4503 pcs
Κατεβάστε: ROV14E301K-2.pdf
RFQ
ROV14E271K-2
ROV14E271K-2