ROV14E241K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14E241K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14E241K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14E241K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5202 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14E241K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα D13526-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 200V
Μέγιστη AC Volts 150V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 101J Λεπτομερής περιγραφή 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 770pF @ 1kHz