ROV14-781K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 780V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-781K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-781K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-781K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 780V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4367 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-781K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 780V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 702V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 858V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F59416-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 640V
Μέγιστη AC Volts 485V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 184J Λεπτομερής περιγραφή 780V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 252pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-820K-2
ROV14-820K-2
Περιγραφή: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 5622 pcs
Κατεβάστε: ROV14-820K-2.pdf
RFQ
ROV14-751K-S
ROV14-751K-S
Περιγραφή: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 6009 pcs
Κατεβάστε: ROV14-751K-S.pdf
RFQ
ROV14-781K-S
ROV14-781K-S