ROV14-751K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-751K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-751K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-751K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6009 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-751K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A95543-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 615V
Μέγιστη AC Volts 460V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 180J Λεπτομερής περιγραφή 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 270pF @ 1kHz