ROV14-470K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-470K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-470K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-470K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4678 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-470K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα A73459-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 12J Λεπτομερής περιγραφή 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 6417pF @ 1kHz