ROV14-431K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-431K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-431K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-431K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6046 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-431K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F55233-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 350V
Μέγιστη AC Volts 275V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 132J Λεπτομερής περιγραφή 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 454pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-391K-S
ROV14-391K-S
Περιγραφή: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4089 pcs
Κατεβάστε: ROV14-391K-S.pdf
RFQ
ROV14-431K-S-2
ROV14-431K-S-2
Σε απόθεμα: 4161 pcs
Κατεβάστε: ROV14-431K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-391K-2
ROV14-391K-2
Κατεβάστε: ROV14-391K-2.pdf
ROV14-470K
ROV14-470K
Περιγραφή: VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: ROV14-470K.pdf
ROV14-431K-2
ROV14-431K-2
Κατεβάστε: ROV14-431K-2.pdf
ROV14-390K-S-2
ROV14-390K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 39V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: ROV14-390K-S-2.pdf
Κατεβάστε: ROV14-390K-S.pdf
ROV14-431K-S
ROV14-431K-S