ROV14-220L-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-220L-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-220L-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5759 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-220L-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 22V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 18.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 25.3V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα D78180-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 18V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 5.4J Λεπτομερής περιγραφή 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11957pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV14-201K-S
ROV14-201K-S
Περιγραφή: VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4679 pcs
Κατεβάστε: ROV14-201K-S.pdf
RFQ
ROV14-220L
ROV14-220L