ROV14-220K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: ROV14-220K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV14-220K
Αριθμός εξαρτήματος ROV14-220K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4404 pcs Φύλλο δεδομένων ROV14-220K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 22V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 19.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 24.2V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα RF0358-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 18V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 5.4J Λεπτομερής περιγραφή 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11957pF @ 1kHz