ROV10H201K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H201K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H201K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H201K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4524 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H201K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα F98926-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 35J Λεπτομερής περιγραφή 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10H182K
ROV10H182K
Περιγραφή: VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4868 pcs
Κατεβάστε: ROV10H182K.pdf
RFQ
ROV10H201K-S-2
ROV10H201K-S-2
Σε απόθεμα: 4403 pcs
Κατεβάστε: ROV10H201K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H182K-2
ROV10H182K-2
Κατεβάστε: ROV10H182K-2.pdf
ROV10H201K-2
ROV10H201K-2
Κατεβάστε: ROV10H201K-2.pdf
ROV10H201K
ROV10H201K