ROV10H182K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H182K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H182K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H182K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4968 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H182K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.8kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 1.62kV
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.98kV Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μέγιστη Volts DC 1.465kV Μέγιστη AC Volts 1kV
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA