ROV10-511K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-511K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-511K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-511K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5330 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-511K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα E96242-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 74J Λεπτομερής περιγραφή 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 187pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-511K-S-2
ROV10-511K-S-2