ROV10-471K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-471K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-471K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-471K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4202 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-471K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D92234-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 385V
Μέγιστη AC Volts 300V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 70J Λεπτομερής περιγραφή 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 210pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-471K-S-2
ROV10-471K-S-2