ROV10-201K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-201K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-201K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-201K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5963 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-201K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα A97247-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 28.5J Λεπτομερής περιγραφή 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1kHz