ROV10-182K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1800V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-182K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-182K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-182K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1800V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5700 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-182K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.8kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 1.62kV
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.98kV Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D98716-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 1.465kV
Μέγιστη AC Volts 1kV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 174J Λεπτομερής περιγραφή 1.8kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 65pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-181K-S
ROV10-181K-S
Περιγραφή: VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4625 pcs
Κατεβάστε: ROV10-181K-S.pdf
RFQ
ROV10-182K-S-2
ROV10-182K-S-2
Σε απόθεμα: 5311 pcs
Κατεβάστε: ROV10-182K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-182K-2
ROV10-182K-2
Κατεβάστε: ROV10-182K-2.pdf
ROV10-182K
ROV10-182K