ROV07H271K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H271K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H271K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H271K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5009 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H271K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα D80261-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 225V
Μέγιστη AC Volts 175V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 24J Λεπτομερής περιγραφή 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 160pF @ 1kHz