ROV07H270K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 500A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07H270K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07H270K
Αριθμός εξαρτήματος ROV07H270K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 500A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5024 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07H270K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F82027-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 2.1J Λεπτομερής περιγραφή 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2340pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07H271K
ROV07H271K
Περιγραφή: VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5069 pcs
Κατεβάστε: ROV07H271K.pdf
RFQ
ROV07H270K-2
ROV07H270K-2