ROV07-781K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-781K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-781K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-781K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5287 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-781K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 780V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 702V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 858V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα C61936-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 640V
Μέγιστη AC Volts 485V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 46J Λεπτομερής περιγραφή 780V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1kHz