ROV07-751K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-751K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-751K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4400 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-751K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα A00578-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 615V
Μέγιστη AC Volts 460V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 45J Λεπτομερής περιγραφή 750V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 74pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-820K
ROV07-820K
Περιγραφή: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 3983 pcs
Κατεβάστε: ROV07-820K.pdf
RFQ
ROV07-681K-2
ROV07-681K-2
Περιγραφή: VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 4497 pcs
Κατεβάστε: ROV07-681K-2.pdf
RFQ