ROV07-470K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-470K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-470K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-470K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4774 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-470K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα E62314-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 3.0J Λεπτομερής περιγραφή 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1595pF @ 1kHz