ROV07-431K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-431K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-431K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-431K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5592 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-431K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα E19820-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 350V
Μέγιστη AC Volts 275V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 33J Λεπτομερής περιγραφή 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 111pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-431K
ROV07-431K