ROV07-180M-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-180M-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-180M-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-180M-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5330 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-180M-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 14.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 21.6V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα C56724-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 14V
Μέγιστη AC Volts 11V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 1.2J Λεπτομερής περιγραφή 18V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2918pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-181K-S-2
ROV07-181K-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5338 pcs
Κατεβάστε: ROV07-181K-S-2.pdf
RFQ
ROV07-181K-2
ROV07-181K-2
Σε απόθεμα: 5367 pcs
Κατεβάστε: ROV07-181K-2.pdf
RFQ
ROV07-180M
ROV07-180M