ROV07-151K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-151K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-151K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-151K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5507 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-151K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F03162-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 125V
Μέγιστη AC Volts 95V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 11J Λεπτομερής περιγραφή 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 370pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-151K
ROV07-151K
Σε απόθεμα: 5188 pcs
Κατεβάστε: ROV07-151K.pdf
RFQ
ROV07-180M-2
ROV07-180M-2
Περιγραφή: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Σε απόθεμα: 5330 pcs
Κατεβάστε: ROV07-180M-2.pdf
RFQ
ROV07-151K-S-2
ROV07-151K-S-2