ROV07-101K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: ROV07-101K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV07-101K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV07-101K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5202 pcs Φύλλο δεδομένων ROV07-101K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 100V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 110V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα C11648-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 85V
Μέγιστη AC Volts 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 7.0J Λεπτομερής περιγραφή 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 535pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV07-101K
ROV07-101K
Σε απόθεμα: 5279 pcs
Κατεβάστε: ROV07-101K.pdf
RFQ
ROV05H820K-S
ROV05H820K-S
Περιγραφή: VARISTOR 82V 800A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4454 pcs
Κατεβάστε: ROV05H820K-S.pdf
RFQ
Περιγραφή: VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: ROV07-121K.pdf
ROV07-101K-S-2
ROV07-101K-S-2