ROV05H820K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 82V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H820K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H820K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H820K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 82V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5212 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H820K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 82V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 73.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 90.2V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα A21236-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 65V
Μέγιστη AC Volts 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 3.5J Λεπτομερής περιγραφή 82V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 270pF @ 1kHz