ROV05H201K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H201K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H201K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H201K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4660 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H201K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα E30907-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 8.5J Λεπτομερής περιγραφή 200V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 85pF @ 1kHz