ROV05H181K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 800A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05H181K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05H181K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV05H181K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 800A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5407 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05H181K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα A34363-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 150V
Μέγιστη AC Volts 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 8.0J Λεπτομερής περιγραφή 180V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 95pF @ 1kHz