ROV05-270K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 100A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-270K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-270K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-270K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 100A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-270K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F96680-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 0.90J Λεπτομερής περιγραφή 27V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1073pF @ 1kHz