ROV05-241K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: ROV05-241K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV05-241K
Αριθμός εξαρτήματος ROV05-241K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5261 pcs Φύλλο δεδομένων ROV05-241K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα D94261-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 200V
Μέγιστη AC Volts 150V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 8.4J Λεπτομερής περιγραφή 240V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 74pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV05-221K-S
ROV05-221K-S
Περιγραφή: VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 4302 pcs
Κατεβάστε: ROV05-221K-S.pdf
RFQ
ROV05-241K-2
ROV05-241K-2