RLD30P700UF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: RLD30P700UF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLD30P700UF
Αριθμός εξαρτήματος RLD30P700UF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4732 pcs Φύλλο δεδομένων RLD30P700UF.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 17.5s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.752" L x 0.118" W (19.10mm x 3.00mm) Σειρά POLY-FUSE®, RLD30
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 30 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 5 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.402" (10.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.051" (26.70mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 7A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 14A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 7A εγκρίσεις cURus, TUV
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RLD30P400UFF
RLD30P400UFF
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL
Σε απόθεμα: 4138 pcs
Κατεβάστε: RLD30P400UFF.pdf
RFQ
RLD30P700UFF
RLD30P700UFF