RLD30P600UF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: RLD30P600UF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLD30P600UF
Αριθμός εξαρτήματος RLD30P600UF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4190 pcs Φύλλο δεδομένων RLD30P600UF.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 16s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) Σειρά POLY-FUSE®, RLD30
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 40 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 5 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.402" (10.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.980" (24.90mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 6A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 12A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 6A εγκρίσεις cURus, TUV