NS6A15AFT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 24.4V SMA-FL
Φύλλα δεδομένων: NS6A15AFT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NS6A15AFT3G
Αριθμός εξαρτήματος NS6A15AFT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 15V 24.4V SMA-FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4106 pcs Φύλλο δεδομένων NS6A15AFT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA-FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-221AC, SMA Flat Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1020pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose