NS6A12AFT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NS6A12AFT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 19.9V SMA-FL
Φύλλα δεδομένων: 1.NS6A12AFT3G.pdf2.NS6A12AFT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NS6A12AFT3G
Αριθμός εξαρτήματος NS6A12AFT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V SMA-FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6030 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NS6A12AFT3G.pdf2.NS6A12AFT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA-FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-221AC, SMA Flat Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1245pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose