NGD18N45CLBT4G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NGD18N45CLBT4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος IGBT 450V 18A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.NGD18N45CLBT4G.pdf2.NGD18N45CLBT4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NGD18N45CLBT4G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή IGBT 450V 18A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87208 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NGD18N45CLBT4G.pdf2.NGD18N45CLBT4G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 500V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 4.5V, 7A
Test Condition 300V, 1 kOhm, 5V Td (on / off) στους 25 ° C 420ns/2.9µs
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Ισχύς - Max 115W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Logic
IGBT Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή IGBT 500V 18A 115W Surface Mount DPAK
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 50A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 18A