NGD15N41ACLT4G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NGD15N41ACLT4G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος IGBT 440V 15A 107W DPAK3
Φύλλα δεδομένων: 1.NGD15N41ACLT4G.pdf2.NGD15N41ACLT4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NGD15N41ACLT4G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή IGBT 440V 15A 107W DPAK3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99566 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NGD15N41ACLT4G.pdf2.NGD15N41ACLT4G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 440V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 4V, 10A
Test Condition 300V, 6.5A, 1 kOhm Td (on / off) στους 25 ° C -/4µs
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Ισχύς - Max 107W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Logic
IGBT Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή IGBT 440V 15A 107W Surface Mount DPAK
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 50A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 15A